Акція "Новорічна ялинка"

/Files/images/mujn_ta_spritn/DSC03774.JPG19 грудня у фойє школи учні , вчителі та батьки мали змогу відвідати виставку «Новорічна ялинка» .

/Files/images/mujn_ta_spritn/DSC03776.JPGПриродоохоронна акція «Ялинка», спрямована на поліпшення стану довкілля, збереження природоохоронних та заповідних територій, здійснення екологічного виховання учнів.

/Files/images/mujn_ta_spritn/DSC03788.JPGВсі роботи вирізнялися оригінальністю та майстерністю виконання. Всього на районну виставку було надано 38 робіт. Слід відмітити активну участь учнів 1-А класу (класовод Єршова І.І.), 1-Б класу (класовод Дорошенко А.Д.), 1-В класу (класовод Аждєр Л.Л.), 2-А класу (Щербіна Л.А.), 2-Б класу (Деревцова Т.Б), 2-В класу (Малиха О.А.), 3-А класу (Кіуїла Г.Ф.), 3-Б класу (Фотя В.А.), 4-Б класу (Апостол Л.М.), 4-В класу (Черня Г.М.), а також участь учнів 5-А, 8-Б, 9-А класів (керівник гуртка з виготовлення сувенірів Кулєшова О.Є.).

/Files/images/mujn_ta_spritn/collage.jpegЗа рішенням журі переможцями районної виставки стали:

- учениця 1 - А класу Панагія Єлизавета (кер. Єршова І.І.);

- учениця 2- А класу Упєльнік Емілія (кер. Щербіна Л.А.).

- учень 2-В класу Шуляк Михайло (кер. Малиха О.А.);

- учениця 3-А класу Антохі Ксенія (класовод Кіуїла Г.Ф.);

- учень 5- А класу Гладкий Микита (кер. Гладка І.В.);

- учень 6-Б класу Міхайлович Вадим (кер. Кулєшова О.Є.)

/Files/images/mujn_ta_spritn/collage (1).jpegДякуємо за участь!

Заст. директора з виховної роботи Арнаутова Л.М.

/Files/images/mujn_ta_spritn/2.jpeg

/Files/images/mujn_ta_spritn/1.jpeg