З днем козацтва та захисника України!

/Files/images/JQ6wpzF6.jpg10 жовтня учні 8-11 класів взяли участь у віськово – спортивному святі «Козацькі забави».

Свято вдалося на славу. Команди учнів – курені - показали високі результати у спортивно-фізичній підготовці, а також прекрасний результат у конкурсі – вікторині на знання історії козацтва. У атмосфері азарту і веселого сміху народжувались нові таланти, відчувався дух згуртованості і дружби.

Любов до перемоги та до кращих українських традицій учнів – козаків 9-А та 11-А класів дала змогу їм посісти І місце. ІІ місце посіли юнаки 9-Б та 11-Б класів, ІІІ місце - 8-Б та збірна команда 10-х класів.

Директор Ренійського НВК «ЗОШ І ст. – гімназія» Гулько В.І. подякувала учасників за гарну підготовку та нагородила почесними грамотами.

Заст. директора з виховної роботи Арнаутова Л.М.

/Files/images/kazatsk_zabavi/DSC03585.JPG/Files/images/kazatsk_zabavi/DSC03591.JPG/Files/images/kazatsk_zabavi/DSC03595.JPG
/Files/images/kazatsk_zabavi/DSC03587.JPG