11 жовтня учні 8 – 11-х класів взяли участь у віськово-спортивному святі «Козацькі забави».

/Files/images/kozzabavi_18/dy2NhGnmPZA.jpg

Свято вдалося на славу. Команди учнів – курені, показали високі результати у фізичній підготовці під час проведення конкурсів, а також прекрасний результат у вікторині на знання історії козацтва.

/Files/images/kozzabavi_18/E_JXwo1qY1c.jpg

/Files/images/kozzabavi_18/Hb1zT34WXMU.jpg

Любов до перемоги та до кращих українських традицій учнів – козаків 9-Б та 11-х класів дала змогу їм посісти І місце. ІІ місце посіли юнаки 9-А та 10-А класів, ІІІ місце - 8-А, 8-Б, 10-Б класів.

Директор Ренійського НВК «ЗОШ І ст. – гімназія» Гулько В.І. подякувала учнів за гарну підготовку та нагородила почесними грамотами.

/Files/images/kozzabavi_18/g34azudfB-g.jpg

Як показало змагання, всі наші діти знають, пам’ятають і свято бережуть славну історію Війська Запорізького, відроджують і плекають і у своїй душі і своєму тілі нескорений і непоборний дух українських козаків!