29 травня для 223 учнів гостинно відчинив двері пришкільний табір відпочинку «Синій птах» Ренійського НВК «ЗОШ І ст. – гімназія».

/Files/images/tabr_18/DSC02468.JPG

З перших днів розпочалася робота над оформленням класної кімнати. Учні обрали назву загону, вивчили девіз та пісню.

/Files/images/tabr_18/DSC02483.JPG

Кожний день розпочинається з музичної ранкової зарядки, працюють різноманітні гуртки, проводяться спортивні розваги та змагання, екскурсії, ігри та вікторини тощо. Крім того, діти відвідують гуртки Станції юних техніків, Центру дитячої та юнацької творчості, краєзнавчий музей та залюбки беруть участь у конкурсах та спортивних змаганнях.

/Files/images/tabr_18/DSC02478.JPG

/Files/images/tabr_18/DSC02475.JPG

/Files/images/tabr_18/DSC02481.JPG

Гарному відпочинку сприяє і смачна їжа. За рахунок районного бюджету здійснюється дворазове харчування дітей.

Для учнів 5-х класів працює мовний табір. Під керівництвом вчителів іноземних мов учні мають можливість вдосконалити та поглибити свої знання з англійської мови.

/Files/images/tabr_18/DSC02474.JPG

Попереду багато нового і цікавого. Сподіваємось, що час перебування у пришкільному таборі відпочинку буде корисним, а емоції – позитивними.

/Files/images/tabr_18/DSC02470.JPG