Вітаємо переможців ІІ етапу VIII міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка!

І місце - Калініченко Ганну, 11 клас,

ІІ місце - Яровенко Дар'ю, 9-А клас,

ІІІ місце - Бушняк Дмитра, 10-А клас,

Мокану Поліну, 8-Б клас,

Мотрук Марію, 6-Б клас.

Вітаємо переможців і призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з географії!

І місце - Мокану Поліна, 8-Б клас,

Бушняк Дмитро, 10-А клас,

Іщенко Марія, 11 клас.

ІІ місце – Маргаза Дар’я, 8-А клас,

Яровенко Дар’я, 9-А клас,

Зайченко Олександра, 10-Б клас,

Кєркєснєр Віктор, 11 клас,

Матей Софія, 9-А клас.

ІІІ місце - Зеленнікова Юлія, 8-А клас.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з економіки!

ІІ місце – Георгіу Дар’я, 11 клас,

Кєркєснєр Віктор, 11 клас.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з інформатики та програмування

І місце - Бєлобров Артур, 9-Б клас,

ІІ місце - Мунтян Інна , 9-А клас.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з хімії

ІІ місце - Куртєв Микола, 10-А клас,

Матей Софія, 9-А клас,

Гуцу Антон, 9-А клас,

ІІІ місце - Катречко Катерина, 8-Б клас.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з німецької мови!

І місце - Матей Софія, 9-А клас,

Бурковська Тетяна, 10-А клас,

ІІ місце - Іванов Володимир, 9-А клас.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з англійської мови!

І місце - Георгіу Дар'я, 11 клас,

Брагару Валерія, 10-А клас,

Плешка Владлена, 8-Б клас,

ІІ місце - Степаненко Ксенія, 10-А клас,

Корнацька Любов, 9-А клас,

ІІІ місце - Маргаза Дар'я, 8-А клас.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з екології!

І місце - Іщенко Марія, 11 клас.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з біології!

І місце - Плешка Владлена, 8-Б клас,

Мунтян Інна, 9-А клас,

Бушняк Дмитро, 10-А клас,

Іщенко Марія, 11 клас,

ІІ місце - Катречко Катерина, 8-Б клас,

Балабан Ганна, 8-Б клас,

Цвєтов Микита, 9-А клас,

ІІІ місце - Мокану Поліна, 8-Б клас,

Яровенко Дар'я, 9-А клас,

Кєркєснєр Віктор, 11 клас.

Кiлькiсть переглядiв: 382