• Ви знаходитесь тут:

• Участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек

/Files/images/1.jpg22 жовтня 2019 року у актовому залі Ренійської гімназії було визначено кращих читачів бібліотеки, які долучились до організації та проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

Найактивніших учнів, які приймали участь в місячнику було нагороджено солодкими призами та грамотами.

На сьогоднішній день гімназійна бібліотека забезпечує освітній процес навчальними посібниками, здійснює інформаційно-бібліографічне обслуговування педагогів. Бібліотека сприяє розвитку пізнавальних здібностей учнів, успішному засвоєнню ними шкільної програми. Кожного дня вона чекає на своїх читачів. Це зона психологічного комфорту, де немає напруги, панує тиша, де відбувається зустріч із книгою.

Долучайтеся до безмежного світу книг, відкривайте для себе нові освітні горизонти!

/Files/images/bblrteka_ta_olmpadi/DSC_0018.JPG

/Files/images/bblrteka_ta_olmpadi/DSC_0009.JPG/Files/images/bblrteka_ta_olmpadi/DSC_0012.JPG

/Files/images/bblrteka_ta_olmpadi/DSC_0013.JPG

/Files/images/bblrteka_ta_olmpadi/DSC_0015.JPG