Науково-практична конференція "Формування партнерського соціуму в умовах Нової української школи"

/Files/images/konferentsya_2020/DSC_0165.JPG08 січня 2020 року в Ренійській гімназії відбулась науково-практична конференція, яка розкрила формулу Нової української школи, наголосила на ії девяти основних позіціях та зупинилася на важливості педагогики партнерства. Мета усіх змін в тому, що випускник Нової школи має бути цілісною особистістю, здатним змінювати навколишній світ, конкурувати на ринку праці, а ще - бути патріотом своєї країни.
/Files/images/konferentsya_2020/DSC_0167.JPGПерший блок конференції учасники присвятили теоретичному питанню - "Методологія педагогики партнерства в Новій українській школі".
/Files/images/konferentsya_2020/DSC_0163.JPGДоповідачі майстерно провели діалоги з педагогами навчального закладу з питань - "Родинно-педагогичне виховання культури здоров`я учнів", "Інтеграція актуальних можливостей сім`ї та школи у досягненні успішності дитини", "Взаємодія вчителів та батьків на шляху формування в учнів готовності до самореалізації", "Виховання учня - громадянина,учня - патріота в умовах співпраці сім`ї та школи".
/Files/images/konferentsya_2020/DSC_0169.JPGНова школа працюватиме на засадах "педагогики партнерства", в основі якої - спілкування,взаєиодія та співпраця між учителем і батьками, бо, об`єднані спільними цілями та прагненнями, вони є рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.
/Files/images/konferentsya_2020/DSC_0164.JPGНаприкінці конференції була прийнята учасниками практико- орієнтованого діалогу, резолюція.
/Files/images/konferentsya_2020/DSC_0174.JPGПартнерські відносини вчителя й батьків - це найміцніший фундамент у напрямі виховання особистісного "Я" дитини, розвитку ії інтелектуальних здібностей і потенціальних можливостей, створення простору успіху і радості. А тому так хочеться, щоб кожен навчальний заклад України став оселею радощів для учнів, оселею спокою для батьків та оселею творчості для вчителів.

/Files/images/konferentsya_2020/DSC_0187.JPG

/Files/images/konferentsya_2020/DSC_01795.jpg