14 березня 2018 року в Ренійському НВК «ЗОШ І ст. - гімназії» відбувся семінар районного методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін на тему: «Викладання дисциплін природничого циклу з використанням інтерактивних технологій в умовах побудови Нової Української школи».
Відкрила семінар та зі вступним словом виступила методист районного методичного кабінету Ларіонова О.Д. У роботі семінару взяли участь 15 вчителів природничих дисциплін району.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Міхальчук І.А. познайомила присутніх з роботою навчального закладу, коротко анонсувала практичну частину семінару, відкриті заходи педагогів НВК.
Учитель географії Гулько В.І. зосередила увагу присутніх на зростанні ролі природничих дисциплін в побудові Нової української школи, використанні інтерактивних технологій в освітньому процесі. Адже саме використання даних технологій надає змогу створювати навчальне середовище в якому теорія і практика засвоюються одночасно, внаслідок чого формується характер учнів, розвивається світогляд, логічне мислення, зв’язне мовлення, критичне мислення, виявляються і реалізуються індивідуальні можливості кожного школяра.
Цікавим та пізнавальним був тренінг в 9-А класі, який провела вчитель біології Степанова В.К., де спільно працювали в команді і вчителі і учні, вирішуючи поставлені проблеми з теми:«Успішна комунікація - умови, причини, результат».
Вчитель хімії Двоєнко В.І. поділилася досвідом роботи з теми: «Поширеність кислот у природі. Оцтова кислота», майстерно провівши з учнями 9-Б класу дослідницький практикум.
На позакласному заході «Зелений туризм. Україна. Таїланд. Єгипет. Італія» вчитель географії Браїла О.І. показала практичне застосування знань, міжпредметні зв’язки та розвиток підприємницьких здібностей учнів, екологію відпочинку та природокористування.
Під час засідання круглого столу учасники семінару обмінялися досвідом роботи щодо використання сучасних інтерактивних технологій .
Керівник районного методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін Степанова В.К., зробила аналіз 4-х нових інтегрованих програм «Природознавство».
З учителями був проведений тренінг «Розробка та презентація інтегрованого уроку з нової програми «Природознавство» з використанням інтерактивних технологій».
Кожна група працювала зі своєю програмою, результати роботи були презентовані на захисті проекту уроків.
Семінар пройшов у творчій атмосфері, а його учасники отримали багато корисної інформації , яку зможуть використати у своїй роботі.