• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

/Files/images/1.pngСьогодні серце кожного ренійця переповнюють почуття радості і гордості з нагоди 90-річчя заснування Одеської області. Заклад загальної середньої освіти номер 2 Ренійської міської ради щиро вітає. Бажає натхнення, миру, добробуту, щасливого майбутнього і невпинного руху вперед. "Школа моєї громади"

переглянути відео-вітання


ЗАХОДИ

до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі

детальніше

Для класних керівників: (завантажити):

1. Бесіди по класах

2. Зайнятість

3. Графік чергування І семестр

4. Графік чергування 2 семестр

5.Часи спілкування

6. Паспорт класу

7.Бесіди з профілактики правопорушень

8. Циклограма бесід


/Files/photogallery/920/DSC08006.JPG

29 січня 2016 року відбулась зустріч випускників минулих років. До рідної школи завітали переважно випускники 2014, 2015 років. Присутні із задоволенням взяли участь у запропонованих їм іграх, конкурсах, разом співали пісні.
Учні 11 – А, 11 – Б, 10 – А, 9 – их класів підготували різноманітні та цікаві номери для всіх присутніх.
Вечір видався по – сімейному теплим та веселим. Сподіваймось, що це свято повернуло всіх учасників до незабутніх років шкільного дитинства.

Вечір відпочинку до Дня закоханих

/Files/images/0316/big-EOzzY_IY_1.jpg
19 лютого відбувся вечір відпочинку до Дня закоханих. Це свято закохані всього світу відзначають ось уже 17 століть поспіль. Не залишилися осторонь і учні 9-11 класів нашої школи. Протягом вечора відпочинку учасники розказали про себе, показали художній номер та мали можливість взяти участь у різноманітних розважальних конкурсах.
Кожна пара була активною та цікаво виконувала завдання, які пропонували ведучі вечора Михайліченко Роман та Атаєва Аделіна. Глядачі з великим задоволенням вболівали за Харченка В’ячеслава та Іщенко Олександру, Желєзову Вікторію та Калайджи Артема, Мацко Мансура та Лякішеву Любов.
Пари залюбки фотографувалися у романтичній атмосфері та подарували веселий настрій всім присутнім

Єдина година спілкування "До дня вшанування пам'яті Небесної сотні

/Files/images/0316/1.jpg

Щороку 20 лютого в Україні відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні. Про це йдеться в Указі Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».
22 лютого в закладі проведено єдині години спілкування для учнів 1-11 класів. Вчителі та учні згадали імена сотні співвітчизників, убитих під час мирних протестів та вшанували відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року).
В цей же день в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся концерт – реквієм «Вічна пам’ять героям». Учні 10-А класу відтворили на сцені епізод на барикаді.
Подвиги Героїв Небесної Сотні – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Шкільний Фестиваль Дружин юних інспекторів руху

/Files/images/0316/DSC08075.JPG


З метою здійснення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дорожньо – транспортного травматизму, подальшої активізації діяльності Дружин юних інспекторів руху 10,11 лютого 2016 року проведено шкільний Фестиваль Дружин юних інспекторів руху серед учнів 4-8 класів.
Всі виступи Дружин юних інспекторів руху відповідали тематиці, були оригінальними, музично оформлені, демонстрували дорожні знаки. Учасники співали, танцювали, розігрували нестандартні ситуації на дорозі тощо. За підсумками всіх етапів І місце посіли Дружини 5-А класу (кл. керівник Тяка В.П.), 7-Б класу (кл. керівник Могилдя І.А.), 8- А класу (Матей І.О.); ІІ місце - Дружини 5 – Б класу (класний керівник Букіна А.І.), 6-А клас (Конатар Т.М.), 7-А класу (класний керівник Степанова В.К.); ІІІ місце посіли: 4-А клас (класний керівник Ташина А.В.), 6-Б класу (класний керівник Броска І.А.), 8-Б класу (Вершиневська Л.Ф.).
За підсумками проведеного конкурсу всі Дружини нагороджені грамотами.
Кiлькiсть переглядiв: 515